Tam, kad galėtumėte lengvai ir patogiai naudotis visomis www.manogile.lt funkcijomis, rekomenduojame atnaujinti naršyklę.

Nemokamas naujausias www.manogile.lt palaikomų naršyklių versijas rasite čia:
Naudojantiems senąją naršyklės versiją, negalėsime užtikrinti korektiško svetainės veikimo, galite prarasti dalį Jums patogių funkcijų dėl ko galite patirti nepatogumų.
www.manogile.lt yra naudojami slapukai (angl. cookies) svetainės funkcionalumo, vartotojo patirties gerinimo ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą išreiškiate savo sutikimą su slapukų rinkimu. www.manogile.lt slapukų politika Sužinokite daugiau.

Susisiekite su mumis!

Dingo dujos ar elektra?


Dėl dujų tiekimo sutrikimų skambinkite į avarinę tarnybą Nr. 1804*.


Dingus elektrai:


1. Praneškite apie elektros energijos tiekimo sutrikimą internetu:
Gedimas
2. Skambinkite nemokamu Nr. 1852.

Gedimą registruokite tik tuo atveju, jei elektra dingo ne dėl namų vidaus tinklo gedimo ir ne dėl planinių tinklo remonto darbų. Informaciją apie elektros energijos tiekimo sutrikimus ir planinius remonto darbus rasite čia.

Reikia informacijos?

Logo Logo

Elektros ir dujų Klientų aptarnavimas visą parą:

 • Savitarnos svetainėje www.manogile.lt.
 • Telefonu - Nr. 1802*.

 • Elektros ir dujų Klientų aptarnavimas skyriuose:


  Jei turite klausimų dėl kitų teikėjų paslaugų, kreipkitės į juos tiesiogiai.

  Kontaktus rasite čia:

  Paslaugų teikėjų kontaktinė informacija

  *Pokalbiai numeriu 1802 ir 1804 iš mobiliojo ryšio operatorių Bitė, Tele2 ir Telia numerių yra apmokestinami 0,09 Eur/min. tarifu. Skambinant iš fiksuotojo Telia ryšio numerio taikomas 0,04 Eur vienkartinis sujungimo mokestis, o skambutis apmokestinamas 0,08 Eur/min. tarifu. Skambučių kainos iš kitų (nepaminėtų) operatorių numerių teiraukitės savo ryšio operatorių.
  *Skambinant numeriu + 370 611 21802 minutės kaina yra tokia pati, kaip skambinant į „Telia" mobilaus ryšio tinklą. Šiuo numeriu galite susisiekti tiek būdami Lietuvoje, tiek ir už jos ribų.

  Kaip mus rasti?