Tam, kad galėtumėte lengvai ir patogiai naudotis visomis www.manogile.lt funkcijomis, rekomenduojame atnaujinti naršyklę.

Nemokamas naujausias www.manogile.lt palaikomų naršyklių versijas rasite čia:
Naudojantiems senąją naršyklės versiją, negalėsime užtikrinti korektiško svetainės veikimo, galite prarasti dalį Jums patogių funkcijų dėl ko galite patirti nepatogumų.
www.manogile.lt yra naudojami slapukai (angl. cookies) svetainės funkcionalumo, vartotojo patirties gerinimo ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą išreiškiate savo sutikimą su slapukų rinkimu. www.manogile.lt slapukų politika Sužinokite daugiau.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis:

Skambinkite

Dėl elektros ar dujų:
Logo Logo
Klientų aptarnavimas - Nr. 1802* arba Nr. +370 611 21802.

Dujų avarinė tarnyba - Nr. 1804*

Elektros gedimų registravimas** - Nr. 1802* arba prisijungus prie www.manogile.lt (pranešimų skiltyje).


Dėl kitų teikėjų paslaugų:

kreipkitės į juos tiesiogiai - Paslaugų teikėjų kontaktinė informacija*Skambučiai trumpaisiais numeriais apmokestinami pagal Jūsų ryšio operatoriaus taikomą tarifą. Kiek Jums kainuoja skambutis rekomenduojame pasitikrinti Jūsų ryšio operatoriaus tinklapyje (Bitė, Tele2, Telia.) Skambinant numeriu + 370 611 21802, minutės kaina kaip skambinant į Telia tinklą.

**Skambinti, jei elektra dingo ne dėl namo vidaus tinklo gedimo ir ne dėl planinių tinklo remonto darbų. Informaciją apie planinius tinklo remonto darbus galite rasti čia.

Atvykite

Lengvai raskite

//