Tam, kad galėtumėte lengvai ir patogiai naudotis visomis www.manogile.lt funkcijomis, rekomenduojame atnaujinti naršyklę.

Nemokamas naujausias www.manogile.lt palaikomų naršyklių versijas rasite čia:
Naudojantiems senąją naršyklės versiją, negalėsime užtikrinti korektiško svetainės veikimo, galite prarasti dalį Jums patogių funkcijų dėl ko galite patirti nepatogumų.
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei sutinkate su manogile.lt slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis, patvirtinkite tai paspausdami „Sutinku“. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susisiekite su mumis!

Dingo dujos ar elektra?


Dėl dujų tiekimo sutrikimų skambinkite į avarinę tarnybą nemokamu numeriu 1804.


Dingus elektrai:


1. Praneškite apie elektros energijos tiekimo sutrikimą internetu:
Gedimas
2. Skambinkite nemokamu numeriu 1852.

Gedimą registruokite tik tuo atveju, jei elektra dingo ne dėl namų vidaus tinklo gedimo ir ne dėl planinių tinklo remonto darbų. Informaciją apie elektros energijos tiekimo sutrikimus ir planinius remonto darbus rasite čia.

Reikia informacijos?


Elektros ir dujų Klientų aptarnavimas visą parą:

 • Savitarnos svetainėje www.manogile.lt.
 • Telefonu - Nr. 1802, +370 611 21802*.

 • Elektros ir dujų Klientų aptarnavimas skyriuose:


  Jei turite klausimų dėl kitų teikėjų paslaugų, kreipkitės į juos tiesiogiai.

  Kontaktus rasite čia:

  Paslaugų teikėjų kontaktinė informacija

  *Pokalbiai numeriu 1802 iš mobiliojo ryšio operatorių Bitė, Tele2 ir Telia numerių yra apmokestinami 0,09 Eur/min. tarifu. Skambinant iš fiksuotojo Telia ryšio numerio taikomas 0,04 Eur vienkartinis sujungimo mokestis, o skambutis apmokestinamas 0,08 Eur/min. tarifu. Skambučių kainos iš kitų (nepaminėtų) operatorių numerių teiraukitės savo ryšio operatorių.
  *Skambinant numeriu +370 611 21802 minutės kaina yra tokia pati, kaip skambinant į „Telia" mobilaus ryšio tinklą. Šiuo numeriu galite susisiekti tiek būdami Lietuvoje, tiek ir už jos ribų.

  Kaip mus rasti?