Tam, kad galėtumėte lengvai ir patogiai naudotis visomis www.manogile.lt funkcijomis, rekomenduojame atnaujinti naršyklę.

Nemokamas naujausias www.manogile.lt palaikomų naršyklių versijas rasite čia:
Naudojantiems senąją naršyklės versiją, negalėsime užtikrinti korektiško svetainės veikimo, galite prarasti dalį Jums patogių funkcijų dėl ko galite patirti nepatogumų.
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei sutinkate su manogile.lt slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis, patvirtinkite tai paspausdami „Sutinku“. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Elektros ir dujų įvedimas

„Gilėje“ galite pateikti paraišką dėl elektros ir dujų įvedimo, sudaryti sutartį, konsultuotis iškilus klausimams. Elektros ir dujų įvedimu Jūsų namams ar verslui pasirūpins „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO). ESO komanda daro viską, kad prijungimas prie elektros tinklų ir dujotiekio Jums būtų kuo greitesnis ir paprastesnis. www.eso.lt

ElektraElektra

Stengiamės, kad nauji elektros energijos vartotojai galėtų kuo greičiau ir paprasčiau naudotis ESO paslaugomis. Juk įsigijus sklypą, statant namą ar pradėjus ūkinę veiklą rūpesčių ir taip pakanka.

Sužinokite daugiau, kaip įsivesti elektrą: elektros įvedimo žingsniai išsamiai namams ir verslui.

Pildyti paraišką

DujosDujos

Gamtinės dujos - natūralus ir švariausias iškastinis kuras pasaulyje, dažnai vadinamos pagrindiniu modernios ateities energijos šaltiniu. Gamtines dujas žmonės dažniausiai renkasi dėl patogumo, taupumo ir švaros.

Sužinokite daugiau, kaip įsivesti dujas: dujų įvedimo žingsniai išsamiai namams ir verslui.

Pildyti paraišką

Elektros ir dujų paraiškų stebėsena